Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja visas kapavietės įrengimas?

Kapavietės įrengimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: ir nuo vietos reljefo, ir nuo pasirinkto paminklo medžiagos, išmatavimų, formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kt. Todėl, neturint konkretesnių duomenų apie kliento pageidavimus bei kapavietės ypatumus, yra labai sudėtinga nurodyti įrengimo kainą. Siūlome šiuo klausimu susisiekti su mumis. Kvalifikuoti darbuotojai išklausys Jūsų pageidavimus ir padės surasti geriausią sprendimą.

 

Per kiek laiko atliekate kapavietės įrengimo darbus?

Kapavietės įrengimo terminas priklauso nuo to, ar Jūs renkatės jau pagamintus gaminius, ar projektuojame bei gaminame paminklą ir kitas kapavietės įrengimo detales pagal individualų užsakymą. Jei pasirenkate jau esamą produkciją, paprastai visi darbai užtrunka iki mėnesio. Todėl, jeigu Jums ypač svarbi konkreti kapavietės sutvarkymo data, rekomenduojame neatidėlioti darbų užsakymo.

 

Ar reikia antkapinį paminklą ir kapavietės sutvarkymą užsakyti iš anksto?

Mes rekomenduojame užsisakyti paminklą ir kapavietės tvarkymo darbus iš anksto, nes esant pašalui (dažniausiai lapkričio-kovo mėnesiais) darbai kapuose nevykdomi, todėl per šį laikotarpį susidaro nemažai užsakymų. Užsakę gaminius ar paslaugas iš anksto, būsite garantuoti, kad darbai bus atlikti Jums reikiamu laiku. Jums tereikia, sudarant sutartį, pasakyti pageidaujamus terminus.

 

Dažniausiai paminklas statomas praėjus metams po laidojimo. Baiminamasi, kad atlikus kapavietės įrengimo darbus anksčiau, vėliau dėl įkritusios kapo duobės, teks taisyti ką tik įrengtą kapavietę. Ar tai tiesa?

Nebūtina laukti metų po laidojimo. Pamatai antkapinei tvorelei ir paminklui daromi ant nekasto grunto, surišant armatūra. Įkritus kapo duobei, tvorelė ir paminklas nenukenčia.

 

Kokios yra antkapinio paminklo įsigijimo ir kapavietės tvarkymo darbų apmokėjimo sąlygos?

Paprastai užsakant gaminius ar kapavietės tvarkymo darbus imamas 30% avansas. Likusi dalis sumokama po galutinio darbų atlikimo. Klientų patogumui bendradarbiaujame su Ūkio banko lizingu.

 

Kokią garantiją teikiate gaminiams ir atliekamiems darbams?

Betonavimo ir montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

 

Ar atliekate kapavietės atnaujinimo darbus?

Taip, išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles, gėlynus.

 

Ar galima užsisakyti kapavietės tvarkymo darbus už Kelmės rajono ribų?

Taip, dirbame apie 100 km už Kelmės miesto ribų. (Tauragė, Šiauliai, Kuršėnai, Raseiniai, Pakruojis, Joniškis, Panevėžys)

 

Ar galite pagaminti paminklą, įrengti kapavietę pagal kliento pateiktą projektą?

Taip, galime padaryti gaminius pagal individualų užsakymą.